INFORMATIE OVER CORONAVIRUS

RELEVANTE LINKS NAAR ACTUELE INFORMATIE

Kunnen we iets voor u doen?

Corona heeft ons in de greep. Dagelijks worstelen velen met de vraag hoe ze in hun persoonlijke en zakelijke leven het hoofd boven water moeten houden. Voor werkgevers geldt dat ze hun bedrijf en medewerkers tegen de impact van deze crisis willen beschermen. Een moeilijke opgave, daarvan zijn we ons zeer bewust. Gelukkig zijn er tal van maatregelen, initiatieven en samenwerkingsverbanden ontstaan waarmee werkgevers zich in deze onzekere tijden gesteund weten. WSP Regio Zwolle staat graag voor u klaar; met advies en ondersteuning of gewoon een gesprek, via telefoon of videobellen via WhatsApp.

Maandag 6 april: NOW-loket open voor werkgevers

De tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging Werkgelegenheid (NOW) is erop gericht om werkgevers met omzetverlies in de loonkosten tegemoet te komen. Met de uitvoering van deze regeling wordt werkloosheid voorkomen en blijft ervaring en kennis voor bedrijven behouden. De regeling wordt uitgevoerd door UWV. Vanaf maandag 6 april gaat het NOW-loket open voor werkgevers.

De uitvoering van de regeling is voor UWV een uitzonderlijke operatie, zowel qua omvang als snelheid. Vakkundige medewerkers van UWV hebben de afgelopen weken alles op alles gezet om een solide proces neer te zetten dat vanaf dag 1 werkt, zorgvuldig is en geen haperingen kent. Gezien de korte voorbereidingstijd en de grote hoeveelheid te verwachten aanvragen kunnen er opstart- en uitvoeringsproblemen ontstaan. UWV rekent op uw begrip hiervoor. Ook doen zij een beroep op uw morele verantwoordelijkheid om uitsluitend gebruik te maken van deze regeling als u daar recht op heeft. Voor meer informatie, zie uwv.nl/now (bereikbaar vanaf maandag 6 april).

Rekenhulp omzetverlies | SZW en UWV

 

Regio Zwolle Brigade

Ondernemers in Regio Zwolle krijgen gratis hulp om hun bedrijven gezond door de coronacrisis te loodsen. Doel: behoud van werk- en innovatiekracht. De steun is gebundeld in de ‘Regio Zwolle Brigade’.

LINKS NAAR WEBSITES GEMEENTEN EN UWV
Dalfsen Hardenberg Hattem
Kampen Meppel Oldebroek
Ommen Raalte Staphorst
Steenwijkerland Westerveld Zwartewaterland
Zwolle UWV


Hieronder een overzicht van relevante links naar actuele informatie.

Rijksoverheid

Werkgeversorganisaties

AWVN

VNO-NCW ‘Op naar de 100.000 banen’

Overig

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Contactgegevens adviseurs/
accountmanagers WSP Regio Zwolle

Gemeente Telefoon E-mailadres
Dalfsen
Barbara Lammertink 06 24954649 b.lammertink@dalfsen.nl
Hardenberg
Loes Berkenbosch 06 46285543 loes.berkenbosch@hardenberg.nl
Tinus Broekroelofs 06 54300795 tinus.broekroelofs@hardenberg.nl
Hattem
Chantal de Wolf 06 51418269 chantaldewolf@hattem.nl 
Kampen
Esther Koek-van Pijkeren 06 48138846 e.koek-vanpijkeren@kampen.nl
Hans Vermeer 06 20007897 hansvermeer@impact.nl
Mariska van Woerden 06 20627153 mariskavanwoerden@impact.nl
Miranda van der Wolf 06 12740721 mirandavanderwolf@impact.nl
Meppel
Cyril Kroontje 06 33182666 c.kroontje@meppel.nl
Oldebroek
Frank Lenferink 06 55551824 flenferink@oldebroek.nl
Ommen
Claudia Alves 06 27014721 claudia.alves@ommen.nl
Theo Sips 06 46296928 theo.sips@ommen.nl
Raalte
Aniek Spronk 06 83597596 aniek.spronk@raalte.nl
Staphorst
Marijn Gerrits 06 12716841 m.gerrits@staphorst.nl
Steenwijkerland
John Moes 06 10543646 john.moes@steenwijkerland.nl
Westerveld
Almar Elkhuizen 06 48194330 a.elkhuizen@gemeentewesterveld.nl
Hendrickje Scholten 06 14682911 h.scholten@gemeentewesterveld.nl
Zwartewaterland
Marleen van der Vinne 06 20516206 m.vandervinne@zwartewaterland.nl
Zwolle | Tiem
Adriaan Vrolijk 06 51387010 a.vrolijk@tiem.nl
Bart van der Sterren 06 55475948 b.van.der.sterren@tiem.nl
Hadaf El Hamdouni 06 12711959 h.el.hamdouni@tiem.nl
Jolien Kunst 06 21575300 j.kunst@tiem.nl
Karin Boersma 06 81108185 k.boersma@tiem.nl
René Pastoor 06 34941284 r.pastoor@tiem.nl
UWV
Erik Hettinga 06 25048986 erik.hettinga@uwv.nl
Geertje van der Werf 06 51451829 geertje.vanderwerf@uwv.nl
Gerrit Brill 06 46294291 gerrit.brill@uwv.nl
Henk Twerda 06 53945846 henk.twerda@uwv.nl
Karin van Ringen 06 52332849 karin.vanringen@uwv.nl
Margriet Bollen 06 46281867 margriet.bollen@uwv.nl
Maureen Jansen 06 52794715 maureen.jansen@uwv.nl
Moussa Bouyaddou 06 11023192 moussa.bouyaddou@uwv.nl
Nicolaas Alfing 06 29373350 nicolaas.alfing@uwv.nl
Thamàr Pol 06 52 69 93 72 thamar.pol@uwv.nl
Deel dit via:

Contact

Heeft u hulp nodig?
Neem contact met ons op:

038 7001205 stuur een email

Social media

Twitter LinkedIn