INFORMATIE CORONA

RELEVANTE LINKS NAAR ACTUELE INFORMATIE

Kunnen we iets voor u doen?

Corona bepaalt nog steeds een groot deel van ons dagelijks reilen en zeilen. Nog steeds worstelen velen met de vraag hoe ze persoonlijk en zakelijk het hoofd boven water moeten houden. Werkgevers stellen alles in het werk om hun bedrijf en medewerkers tegen de impact van de crisis te beschermen. Een moeilijke opgave, daarvan zijn we ons zeer bewust. Gelukkig zijn er tal van maatregelen, initiatieven en samenwerkingsverbanden ontstaan waarmee werkgevers zich gesteund weten. WSP Regio Zwolle staat graag voor u klaar; met advies en ondersteuning of gewoon een gesprek, via telefoon of videobellen via WhatsApp.

Ondernemers in Regio Zwolle krijgen gratis hulp om hun bedrijven gezond door de coronacrisis te loodsen. Doel: behoud van werk- en innovatiekracht. De steun is gebundeld in de ‘Regio Zwolle Brigade’.

Oproep aan ondernemers en werkgevers in de economische Regio Zwolle: doe mee aan de wekelijkse peiling die het effect van de coronacrisis op ondernemingen laat zien. Economic Board Regio Zwolle, VNO-NCW Midden, MKB Regio Zwolle en de 22 gemeenten in deze regio krijgen hiermee inzicht in de actuele, economische impact van de coronacrisis. Resultaten worden gebruikt om (lokale) overheden te informeren over de behoefte aan en optimalisering van hulpmaatregelen.


Hieronder een overzicht van relevante links naar actuele informatie.

Rijksoverheid

Werkgeversorganisaties

AWVN

VNO-NCW | MKB

  • Coronacalculator Direct inzicht in steunregelingen en financiële instellingen

VNO-NCW ‘Op naar de 100.000 banen’

Overig

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Contactgegevens adviseurs/
accountmanagers WSP Regio Zwolle

Gemeente Telefoon E-mailadres
Dalfsen
Barbara Lammertink 06 24954649 b.lammertink@dalfsen.nl
Hardenberg
Loes Berkenbosch 06 46285543 loes.berkenbosch@hardenberg.nl
Tinus Broekroelofs 06 54300795 tinus.broekroelofs@hardenberg.nl
Hattem
Chantal de Wolf 06 51418269 chantaldewolf@hattem.nl 
Kampen
Esther Koek-van Pijkeren 06 48138846 e.koek-vanpijkeren@kampen.nl
Hans Vermeer 06 20007897 hansvermeer@impact.nl
Mariska van Woerden 06 20627153 mariskavanwoerden@impact.nl
Miranda van der Wolf 06 12740721 mirandavanderwolf@impact.nl
Meppel
Cyril Kroontje 06 33182666 c.kroontje@meppel.nl
Oldebroek
Frank Lenferink 06 55551824 flenferink@oldebroek.nl
Ommen
Theo Sips 06 46296928 theo.sips@ommen.nl
Raalte
Aniek Spronk 06 83597596 aniek.spronk@raalte.nl
Staphorst
Marjolein Thoma 06 31905199 m.thoma@staphorst.nl
Steenwijkerland
John Moes 06 10543646 john.moes@steenwijkerland.nl
Westerveld
Almar Elkhuizen 06 48194330 a.elkhuizen@gemeentewesterveld.nl
Zwartewaterland
Marleen van der Vinne 06 20516206 m.vandervinne@zwartewaterland.nl
Zwolle | Tiem
Adriaan Vrolijk 06 51387010 a.vrolijk@tiem.nl
Bart van der Sterren 06 55475948 b.van.der.sterren@tiem.nl
Hadaf El Hamdouni 06 12711959 h.el.hamdouni@tiem.nl
Jolien Kunst 06 21575300 j.kunst@tiem.nl
Karin Boersma 06 81108185 k.boersma@tiem.nl
René Pastoor 06 34941284 r.pastoor@tiem.nl
UWV
Bas van der Worp 06 51085718 bas.vanderworp@uwv.nl
Erik Hettinga 06 25048986 erik.hettinga@uwv.nl
Geertje van der Werf 06 51451829 geertje.vanderwerf@uwv.nl
Henk Twerda 06 53945846 henk.twerda@uwv.nl
Karin van Ringen 06 52332849 karin.vanringen@uwv.nl
Margriet Bollen 06 46281867 margriet.bollen@uwv.nl
Maureen Jansen 06 52794715 maureen.jansen@uwv.nl
Moussa Bouyaddou 06 11023192 moussa.bouyaddou@uwv.nl
Nicolaas Alfing 06 29373350 nicolaas.alfing@uwv.nl
Sylvia Vulkers 06 55253294 sylvia.vulkers@uwv.nl
Thamàr Pol 06 52699372 thamar.pol@uwv.nl
Yvette Holtkamp 06 50185732 yvette.holtkamp@uwv.nl
Deel dit via:

Contact

Heeft u hulp nodig?
Neem contact met ons op:

038 7001205 stuur een email

Social media

Twitter LinkedIn